Meist

PAKELLA on üks juhtivaid pakkematerjalide eksperte Lätis ja Baltikumis. Ettevõte asutati 1996. aastal eesmärgiga muutuda klientidele veelgi äratuntavamaks ja kättesaadavamaks.


PAKELLA esindused ja laod asuvad Läti suuremates linnades - Riias, Liepajas ja Daugavpilsis, võimaldades seeläbi olla kliendile lähemal ning pakkudes kiiret ja tõhusat logistikat kogu Lätis.

Ta pakkus oma klientidele kõikvõimalikke pakkematerjale, pakkimisseadmeid ja nende teenust. Koostöös oma partneritega pakume individuaalsete, isikupärastatud pakendite väljatöötamist.

Contact Us

Meie missioon 

Avatus kliendile koos professionaalsuse ja dünaamiliste arenguplaanide elluviimisega aitab luua tooteid ja teenuseid, mis soodustavad meie klientide kasvu.

Aitame oma kliente:

  • Muutke toodete pakendamine lihtsamaks, tõhusamaks ja mugavamaks;
  • Suurendada toote turuväärtust tänu kiirele ja tõhusale ostuviisile;
  • Aidake saavutada oma ärieesmärke kiiremini.

VäärtusedTöötajam

Teadlik, haritud ja lojaalne – ainult selline töötaja on võimeline saavutama seatud eesmärke, tagades sellega ettevõtte eduka arengu.


Klient

 Iga klient on oluline. Teame oma klientide vajadusi, peame kinni oma lubadustest ja otsime klientidele sobivaimad lahendused. Professionaalsus 

Kogemus kombineeritud teadmistega, tagades klienditeeninduse kõrgeima taseme, regulaarse teadmiste täiendamise ja täiendamise.

     


Innovatsioon 

Tegeleme pakutavate toodete ja teenuste moderniseerimisega, sealhulgas keskkonnasõbralike lahenduste integreerimisega. Kaasaegsete ja uuenduslike lahenduste juurutamine ettevõtte tegevuses eesmärgiga seda efektiivsemaks muuta.


Stabiilsus 

 Oleme usaldusväärsed partnerid, kes mitte ainult ei austa oma töötajaid ja kliente, vaid hoolitsevad ka jätkusuutliku arengu eest.