Return of goods


PAKELLA ostjad saavad toote tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Raha tagastatud toote eest tagastatakse 14 päeva jooksul.

Raha tagasi garantii ei kehti mittestandardsete kaupade, erimõõduliste tellimuste, samuti hulgitellimuste puhul, kui see ei lähe vastuollu tarbijakaitse eeskirjadega.

Ostjal on õigus tellimuse kättesaamisel avada selle pakend ja toode üle vaadata, kas toode vastab tellitule. Toote tagastamise kasutamisel toote kohaletoimetamise eest tasutud ei tagastata.

 

Ostja kohustused toote tagastamisel

Toote tagastamisel peab ostja jälgima, et selle pakend oleks selline, et see ei saaks transportimisel kahjustada. Ostja peab jälgima, et toode oleks korralikult pakendatud originaalpakendisse ning vajadusel tuleb kasutada lisapakendeid. Toode peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kõik tarvikud ja osad, mis saadeti tootega koos pakendina, tuleb tagastada koos tootega nende algses seisukorras.

 

Toote tagastamiseks peab ostja võtma ühendust SIA PAKELLA klienditeenindusega e-posti aadressil: info@pakella.ee ja registreerima tellimusest keeldumise. Pärast seda saadab SIA PAKELLA ostjale elektrooniliselt juhised, kuidas toimida toote tagasilükkamise korral.